1. ورزش3
  2. www.varzesh3.com
  3. اخبار ورزشی
  4. خبرورزشی
  5. فوتبال 3
  6. varzesh3.com
  7. فوتبال برتر
  8. فوتبال 3
  9. فوتبال ایران
  10. بازی فوتبال
  11. بازی سایت فوتبال
  12. لیگ برتر فوتبال
  13. لیگ برتر
  14. اخبار فوتبال
  15. فوتبال زنده
  16. سایت فوتبال برتر
تبلیغات قزوین | تبلیغات اینترنتی قزوین | آگهی قزوین | نیازمندیهای قزوین | سایت قزوین قزوین دات یو اس akhbar qazvin | site akhbar ostan qazvin
آزمون دکتری آزاد آزمون دکتری دانشگاه آزاد نتایج دکتری منابع دکتری آزمون دکتری 93 ثبت نام دکتری آزمون دکتری آزاد آزمون دکتری 93 اخبار دکتری کارشناسی ارشد آزاد 93
منابع آزمون دکتری 93 منابع دکتری و کارشناسی ارشد - سایت دکتری - سایت آزمون دکتری
ورزشیمحمد دانشور در اسپرینت اول شد
منابع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری | آزمون ارشد 93 کشاورزی | اخبار کشاورزی | باغبانی | درختان میوه | جهاد کشاورزی | نظام مهندسی کشاورزی طراحی سایت | ثبت دامنه | ثبت دامین | خرید هاست علوم پزشکی | دانشگاه علوم پزشکی | آزمون علوم پزشکی | سایت علوم پزشکی | سنجش پزشکی
حفاری افقی استان قزوین - حفاری قزوین - حفاری اتوبان - حفاری زیر جاده

محمد دانشور در اسپرینت اول شد

زمان دریافت خبر : سه شنبه ۱۰ام شهریور ۱۳۹۴

محمد دانشور در روز نخست مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری پیست، نفر اول ماده اسپرینت شد اما محمد رجبلو در دور امتیازی در جایگاه سوم قرار گرفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون دوچرخه سواری، دومین مرحله لیگ برتر دوچرخه سواری پیست در مجموعه ورزشی آزادی در حال برگزاری است، در این مرحله 54 دوچرخه سوار در قالب 9 تیم حضوردارند و رکابزنان در روز نخست در ماده های اسپرینت، تیم اسپرینت، اسکرچ، دورامتیازی و 4000 متر تعقیبی انفرادی به رقابت پرداختند. محمد دانشور د اسپرینت اول شد اما محمد رجبلو در دورامتیازی که ماده تخصصی این رکابزن محسوب می شود، در جایگاه سوم قرار گرفت.

اسپرینت

1- محمد دانشور از تیم مس کرمان

2- فرزین عرب از تیم شهر خورشید میبد

3- علی علی عسگری از تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان

تیم اسپرینت

1- فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با زمان 1 دقیقه و 2 ثانیه و 54 صدم ثانیه

2- مس کرمان با زمان 1 دقیقه و 2 ثانیه و 62 صدم ثانیه

3- پیشگامان کویر یزد با زمان 1 دقیقه و 2 ثانیه و 85 صدم ثانیه

اسکرچ

1- آروین معظمی گودرزی از تیم پیشگامان کویر یزد

2- محسن رحمانی از تیم فولاد مبارکه سپاهان

3- شهاب جدیدالسلامی از تیم ارکید تهران

دور امتیازی

1- رضا حسینی از تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان

2- بهنام خسرو شاهی از تیم پتروشیمی تبریز

3- محمد رجبلو از تیم ارکید تهران

4000 متر تعقیبی انفرادی

1- صالح تفرشی از تیم ارکید تهران با زمان 4 دقیقه و 34 ثانیه و 13 صدم ثانیه

2- آروین معظمی گودرزی از تیم پیشگامان کویر یزد با زمان 4 دقیقه و 36 ثانیه و 60 صدم ثانیه

3- جسین ناطقی از تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با زمان 4 دقیقه و 37 ثانیه و 80 صدم ثانیه

انتهای پیام

ديدگاهي بنويسيد - (ایمیل معتبر وارد کنید تا پاسخ آن را به ایمیلتان بفرستیم.)

پاسخ این سوال را در کادر روبرو بنویسید: